Pühapäevakool

 

Valguse Tee Vabakoguduse pühapäevakool on mõeldud kõikidele lastele, kes tahavad olla sõbrad Jeesusega. Meie pühapäevakoolis on kaks rühma, üks koolieelikutele ja teine kooliealistele lastele. Pühapäevakoolil on 12 vahvat ja hakkajat õpetajat, kes vaheldumisi õpetavad nii mudilastele kui ka teismelistele Piiblitõdesid, seal peituvaid põnevaid ja õptelikke lugusid. Igas tunnis laulame, meisterdame ja kui kõht tühjaks läheb siis ka natukene näksime või koguni maiustame hea ja paremaga. Suvel on meil suvepäevad ja talvel kindlasti jõulupidu, samuti tähistame sporti tehes isadepäeva ja maikuus peame meeles kõiki emasid. Me ei unusta ka ühtegi sünnipäevalast.

Pühapäevakooli tunnid toimuvad igal pühapäeval kell 11.00.

Iga kuu esimesel pühapäeval  alustame kell 11.00 täiskasvanutega koos kiriku suures saalis ning saame osa jumalateenustusest. Poole jumalateenistuse pealt lähevad pühapäevakooli lapsed koos õpetajatega oma tundi edasi.
Iga kuu viimasel pühapäeval on eelkooliealistel mängutund. Pühapäevakool puhkab jõuludel ja suvel. 

 Tule, sõber, meie pühapäevakooli! 

 

 

Pühapäevakoolil on palju toredaid ettevõtmisi.
Igal suvel korraldatakse suvelaagreid, talvel spordipäevi või vastlaüritusi.

Tule armas sõber meie pühapäevakooli! Sul on võimalus kohtuda Jeesusega, sind toetavad ja abistavad lahked õpetajad ja sõbralikud pühapäevakoolikaaslased. Kui sul on mure, saame meie sellest rääkida Jeesusega ja tema aitab meil saada paremaks ja lahendada sinu probleemid. Kui sul muresid ei ole, tule Jumalat kiitma lihtsatsalt selle eest, et ta on nii hea.

Valguse Tee Vabakoguduse pühapäevakooli õpetajad ja õpilased

Pühapäevakooli õpetajate juhiga saate kontakti:
Sirje Mangmann –

Pühapäevakooli õpetajad on suurte kogemustega töötegijad, neist mitmed on tegelenud selle tööga 20 aastat, kuid samas on ka noori poisse ning tüdrukuid, kes alles esimesi aastaid nimeatud tööl oma oskusi rakendavad.

 

Ootame sind, armas sõber, meie pühapäevakoolis igal pühapäeval kell 11.00