Piiblikool

 

2.septembrist 2019. a alustab jälle tegevust Valguse Tee Piiblikool.

 

Kooli eesmärk on pakkuda praktilist ja ajakohast õpetust ning ühtlasi olla avatud Jumala Vaimu tööle.

Õppima on oodatud kõik kristlased sõltumata nende koguduslikust kuuluvusest.

Sel õppeaastal on fookuses Jumala otsimise ja Vaimus elamise, isiksuse arengu, abielu, suhete, hingehoiu, apologeetika, uue vaimsuse ja usuliste äärmuste ning valeõpetustega seonduvad küsimused.
Lisaks meie koguduse õpetajatele on lubanud loenguid pidama tulla mitmed Eestis tuntud ja tunnustatud vaimulikud ning oma valdkonna eksperdid: Olius Thaling (Tallinna Eelimi Nelipühakoguduse pastor), Meelis Maikalu (EKNK Põltsamaa koguduse pastor, PREP paarisuhtekoolitaja), Karmen Maikalu (psühholoog-pereterapeut, PREP paarisuhte koolitaja), Liina Kilemit (religioonisotsioloog), Ilmar Tomusk (Keeleinspektsiooni peadirektor), Arne Hiob (EELK Jaani koguduse õpetaja ja EELK Usuteaduse Instituudi õppejõud) Joel Reinaru (EELK noortejuht juht, ajakirja „Pluss“ peatoimetaja, muusik), Neemo Raasik (Türi Misjonikoguduse pastor), Mark Nelson (EMK Teoloogilise Seminari dekaan) ja ilmselt ka “üllatuskülalisi” teistest riikidest.

Aastate jooksul oleme saanud palju tunnistusi sellest, kuidas Jumal on muutnud inimeste elu piiblikoolis õppimise ajal. Sajad inimesed kümnetest kogudustest ja konfessioonidest võivad seda kinnitada. Õppimisaeg ei ole iialgi raisatud aeg.

Õppetöö toimub Metodisti Kiriku Tallinna koguduse 1. korruse auditooriumis, aadressil Narva mnt 51, esmaspäeviti kl.18.00-21.00 (02.09.2019 – 25.05.2020)..


Piiblikooli õppemaks on 18 eurot kuus.
18 eurot kuus ja see tuleb tasuda iga kuu kahe esimese esmaspäeva jooksul.

Lisainfo ja registreerimine meiliaadressil või telefonil 51 06 798.

PIIBLIKOOLI ÕPPEMAKSU tasumiseks:

Saaja: EVANGEELSETE JA VABAKOGUDUSTE LIIT VALGUSE TEE VABAKOGUDUS

Konto: EE312200001120237503

Summa: 18 €

Selgitus:  Piiblikool ja kuu

***

Varasemaid piiblikooli loenguid:

Mõningaid piiblikooli salvestusi saab kuulata audioarhiivist “Piiblikooli” lingi alt

Piiblikooli salvestusi saab kuulata siit… (kasutajanime ja parooli saate koolist)